Euregioparade 2018

Zondag 24-06-2018


Centrum Venray
Venray

De Limburgse Bond van Tamboerkorpsen en de Vlamo (De Vlaamse amateurmuziekorganisatie) organiseren op zondag 24 juni 2018 de zevende Euregioparade. Na de eucharistieviering in de St. Petrus Bandenkerk zullen 31 Korpsen door het centrum van Venray paraderen en op een achttal locaties in het centrum van Venray zullen zij optredens verzorgen.

Om 10.30 uur zal in de Sint Petrus Banden Kerk een Eucharistieviering worden georganiseerd, waarbij het Harmonieorkest De Volksgalm uit het Belgische Riemst deze Eucharistie opluisteren. Om 11.45 uur zal op het Schouwburgplein de officiële openingsceremonie en het vlaggen hijsen. Terwijl het harmonieorkest de volksliederen ten gehore brengen, terwijl de jeugdleden van de schutterij ´t Zandakker Gilde Sint Jan Venray de vlaggen hijsen.

 

Om 14.00 uur zal er een optocht (Genaamd Streetparade)  trekken door het centrum met het defilé op het Schouwburgplein. Om 18.00 uur zal op het Schouwburgplein het grote slotconcert plaatsvinden met de muzikale inbreng van de harmonie Sint Catharina Leunen-Veulen en de Heide en de harmonie Arti uit Oirschot.

 

Mochten de weersomstandigheden het niet toelaten worden de podiumoptredens en de straatparade afgelast worden. De Eucharistieviering en het slotconcert gaan onder alle weersomstandigheden door.

 

Vanaf 12.30 uur tot 17.45 uur volgen er diverse optredens op locaties in het centrum:Schouwburgplein

  • Henseniusplein

  • Grote Markt (t.h.v. pomppleintje)

  • Grote Markt (t.h.v. Marktstraat).

  • Plein Jan Hensenstraat (t.h.v. Jamin)

  • Grotestraat / Passage

  • De Bleek (t.h.v. Scapino)

  • De Bleek (t.h.v. Hoekplein).

  

Deelnemende korpsen

  

Drumband Koninklijke Harmonie Gronsveld

 

Drumband Harmonie Sint Caecilia Susteren

 

Slagwerkgroep Drums en Roses Lottum

 

Fluit- en tamboerkorps Wilhelmina Hubertus Combinatie Kerkrade

 

Fluit- en Trommelkorps Sint Andreas Melick

 

Muziekvereniging SMT Oostrum

 

Fluit- en Tamboerkorps Sint Paulus Schaesberg

 

Drumband Fanfare Sint Cecilia Spaubeek

 

Drumband Sint Rochus Hulsberg

 

Drumband Fanfare Eendracht Dieteren

 

Fluit- en trommelkorps Sint Joseph Koningbosch

 

Bazuinkorps Jong Leven Brunssum

 

Drumband Harmonie Sint Michaël Heugem

 

Fluit- en Tamboerkorps Excelsior Montfort

 

Combivereniging Harmonie Sint Catharina Leunen-Veulen-Heide en Harmonie Arti Oirschot

 

 

Die Lustigen Egerländer Houthalen

 

Koninklijke harmonie Sint Trudo Hechteren

 

Accordeonorkest Con Amor Hasselt

 

Koninklijke Harmonie Sint Christoffel Opgrimbie

 

Accordeonclub Dutmala Overpelt

 

Torenkruiers Blaaskapel Bocholt

 

Blaaskapel De Stokkemer Stadsmuzikanten

 

Blaaskapel Os Genüge Bree

 

Accordeonclub Adventura Neeroeteren

 

Harmonieorkest De Volksgalm Riemst

 

Jeugdorkest Koninklijke Harmonie van Peer

 

Koninklijke Fanfare Nut en Vermaak Overpelt

 

Koninklijke Fanfare Oner Ons Koersel

 

Koninklijke Harmonie Concordia Maaseik

 

Koninklijke Harmonie De Ware Vrienden Bommershoven

 

 

 

 

Programma optredens

 

 

Schouwburgplein

 

 

 

12.30-uur - 13. 15 uur        :               Koninklijke Harmonie Gronsveld

 

16.15 uur – 17.00 uur        :               Koninklijke Jeugdharmonie van Peer

 

 

Henseniusplein

 

 13.15 uur – 14.00 uur        :               Koninklijke Harmonie Sint Kristoffel Opgrimbie

14.45 uur – 15.30 uur        :               Koninklijke Harmonie Concordia Maaseik

 

15.30 uur – 16.15 uur        :               Koninklijke Fanfare Nut en Vermaak Overpelt

 

17.00 uur – 17,45 uur        :               Koninklijke Fanfare Onder Ons Koersel

 

 

Grote Markt (T.h.v. pomppleintje)

 

  

12.30 uur – 13.15 uur        :               Drumband en Fanfare Sint Cecilia Spaubeek

 

14.45 uur – 15.30 uur        :               Die Lustige Egerländer Houthalen

 

15.30 uur – 16.15 uur        :               Koninklijke Fanfare Sint Trudo Helchteren

 

17.00 uur – 17.45 uur        :               Torenkruiers Blaaskapel Bocholt

  

Grote Markt / Marktstraat

 

13.15 uur – 14.00 uur        :               Blaaskapel Os Genüge Bree

 

15.30 uur – 16.15 uur        :               Koninklijke Harmonie De Ware Vrienden Bommershoven

 

17.00 uur – 17.45 uur        :               Muziekvereniging SMT Oostrum

 

 

Plein Jan Hensenstraat (T.h.v. Jamin)

 

 

12.30 uur – 13.15 uur        :               Blaaskapel de Stokkemer Stadsmuzikanten

 

14.45 uur – 15.30 uur        :               Accordeonclub Dutmala Overpelt

 

16.15 uur – 17.00 uur        :               Bazuinkorps Jong Leven Brunssum

  

Grote Straat – Passage

 

13.15 uur - 14.00 uur         :               Accordeonorkest Con Amor Hasselt

 

15.30 uur – 16.15 uur        :               Accordeonclub Adventura Neeroeteren

 

17.00 uur – 17.45 uur        :               Drumband Harmonie Sint Michaël Heugem

 

 

De Bleek (T.h.v. Scapino)

 

14.45 uur – 15.30 uur        :               Slagwerkgroep Drums en Roses Lottum

16.15 uur – 17.00 uur        :               Fluit- en trommelkorps Sint Joseph Koningsbosch

 

Foto: Dorry Peeters